Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду відкриває нові напрямки діяльності

4 Февраля, 2014 adminПереглядів: 1127

У 2013 році державним підприємством «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» збільшено обсяги робіт та відкрито нові напрямки діяльності.

 

Зокрема Центром отримано Свідоцтво про відповідність вимогам Регістра судноплавства України. Документом підтверджується право Центру на виконання віброакустичних вимірів та випробувань, з метою визначення відповідності судна вимогам Конвенції про працю у морському судноплавстві.

 

Окремі фахівці ЕТЦ отримали кваліфікаційні сертифікати, які засвідчують право надання висновків експертизи, щодо відповідності проектних рішень деяких об’єктів архітектури вимогам законодавства з охорони праці.

 

Зараз на підприємстві триває робота зі створення Органу оцінки відповідності, а також підготовка кандидатів в аудитори з оцінки відповідності продукції за технічними регламентами.

 

Також у Миколаївському ЕТЦ продовжується створення Органу з сертифікації систем управління охороною праці та промисловою безпекою на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001.

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS