Миколаївський ЕТЦ Держпраці підтвердив право на проведення досліджень факторів виробничого середовища для атестації робочих місць

7 Июня, 2016 adminПереглядів: 1333
Державним підприємством «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» підтверджено право на проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища та трудового процесу з метою атестації робочих місць. Санітарною лабораторією Центру отримано  відповідне Свідоцтво державної санепідслужби Міністерства охорони здоров’я України.
Документ дає право виконувати дані роботи на підприємствах Миколаївської та Херсонської областей, незалежно від форм власності й господарювання.
Нагадаємо, атестація робочих місць проводиться на підприємствах, де є потенційно шкідливі та небезпечні виробничі фактори, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також їхніх нащадків як зараз, так і в майбутньому. Відповідальність за її своєчасне та якісне проведення покладається на власника підприємства. Також атестація визначає права працівників на пільгове пенсійне забезпечення за роботу у несприятливих умовах, доплати, додаткові відпустки, молоко або інші рівноцінні харчові продукти.
Довідково: провести дослідження факторів виробничого середовища для атестації робочих місць можна звернувшись до начальника санітарної лабораторії Ясенчука Олександра Дмитровича: 73011, м. Херсон - 11, вул. Робоча, 82-А, тел./факс:(0552) 38-13-88, 38-12-46, 050-552-62-60 
  

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS