Миколаївський ЕТЦ Держпраці працює на одному з найпотужніших елеваторів Миколаївщини

14 Сентября, 2017 adminПереглядів: 620

Фахівці експертно-технічного центру співпрацюють з підприємством на основі довгострокового договору. Основними напрямками діяльності замовника є здійснення експортно-імпортних операцій із зерновими та олійними культурами, надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.

Договором передбачено поетапне виконання повного комплексу експертних робіт, відповідно до заявок замовника. Так, заплановано проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, стосовно дотримання вимог з охорони праці під час виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також фахівці ЕТЦ проведуть технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів та устаткування, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів.

Також заплановано проведення навчання з охорони праці та психофізіологічної експертизи працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки. Договір діятиме до кінця поточного року.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS