Миколаївський ЕТЦ Держпраці працює на одному з найпотужніших переробних підприємств

25 Июля, 2017 adminПереглядів: 572

Фахівці ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» виконують повний комплекс експертних робіт на одному з найпотужніших підприємств України з вирощування та переробки овочів. Виробничі потужності даного суб’єкта господарювання розміщені на території Миколаївської та Херсонської областей. Вироблена продукція експортується в інші країни світу.

Співпраця підприємства з Миколаївським ЕТЦ налічує не один рік. Згідно з довгостроковим договором поточного року спеціалісти ЕТЦ виконують державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів, обстежують підприємство з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки (експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).

 

Окремий блок замовлення виконує комплексна лабораторія експертно-технічного центру. Зокрема це контроль якості зварних з’єднань і основного металу методами руйнівного та неруйнівного контролю, огляд та випробування обладнання підвищеної небезпеки, атестація зварювальників.

Також передбачено санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища, навчання та перевірка знань з охорони праці. Увесь комплекс робіт проводиться поетапно, за заявками підприємства-замовника.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS