Миколаївський ЕТЦ Держпраці проводить дослідження на провідному державному підприємстві сільськогосподарської галузі Херсонщини

10 Мая, 2018 adminПереглядів: 447
Фахівці санітарної лабораторії ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» проводять роботи з санітарно-гігієнічних досліджень для атестації робочих місць на одному з лідерів крупних сільгосптоваровиробників Херсонщини.

Основним видом діяльності підприємства є вирощування зернових та технічних культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, льон, соняшник, гірчиця, тощо) та вирощування і реалізація продукції тваринництва (молоко, м'ясо, вовна).

Санітарно-гігієнічним дослідженням підлягають робочі місця електрогазозварника, коваля ручного кування, акумуляторника, слюсаря з ремонту двигунів, робітника з подання хімікатів, машиніста млина, слюсаря-сантехніка, водія автотранспортних засобів, тракториста сільськогосподарського виробництва.

Зокрема спеціалісти санлабораторії Миколаївського ЕТЦ проводять вимірювання показників мікроклімату, повітря робочої зони, шумового навантаження, важкості і напруженості праці, вібрації загальної та вібрації локальної.

За результатами досліджень підприємству буде видано відповідний висновок, для подальшого проведення підприємством-замовником атестації робочих місць.

Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів для проведення атестації робочих місць звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS