Миколаївський ЕТЦ Держпраці проводить експертизи на одному з лідерів вітчизняного аграрного ринку

13 Октября, 2017 adminПереглядів: 525
Серед замовників ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» - компанія, яка є одним з найбільших вітчизняних сільгосптоваровиробників, інвесторів і експортерів та одним з лідерів вітчизняного аграрного ринку. З даним підприємством фахівці ЕТЦ співпрацюють вже не один рік.

 

Цього року також було укладено довгостроковий договір. Згідно з його умовами фахівці центру виконують технічну експертизу проектної документації, технічних умов, планів ліквідації аварійних ситуацій, декларацій безпеки об’єктів підвищеної небезпеки. Обстежують також структурні підрозділи сільгосппідприємства з метою визначення їх спроможності виконувати роботи підвищеної небезпеки та експлуатувати відповідне обладнання, проводять технічну експертизу обладнання  імпортного виробництва, експертне обстеження посудин, що працюють під тиском, підйомних споруд, техогляд технологічних транспортних засобів, руйнівний та неруйнівний контролі металу і зварних з’єднань.

До виконання робіт заплановано і залучення фахівців санітарної лабораторії Миколаївського ЕТЦ. Ними будуть проведені лабораторно-інструментальні дослідження умов праці для подальшої атестації робочих місць за умовами праці.

Для посадових осіб та робітників буде проведено навчання з питань охорони праці та спеціальних правил безпеки, а працівники, зайняті у роботах підвищеної небезпеки пройдуть психофізіологічне обстеження.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS