Миколаївський ЕТЦ Держпраці проводить набір на курси з вивчення законодавства України з охорони праці та питань електробезпеки

14 Февраля, 2019 adminПереглядів: 273
Навчальний відділ Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці запрошує слухачів на курси з вивчення Правил безпечної експлуатації та Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів на відповідну групу допуску з електробезпеки.

Також триває набір на курси з вивчення законодавства України з охорони праці для керівників, посадових осіб та приватних підприємців, які використовують найману працю. В програмі курсів – ознайомлення з вимогами Закону України «Про охорону праці», нормативними актами з охорони праці, з питань електробезпеки, пожежної безпеки, санітарії і гігієни праці та надання І домедичної допомоги.

По завершенні курсів Комісією ГУ Держпраці у Херсонській області буде проведено перевірку знань, за результатами якої слухачі отримають посвідчення відповідного зразка.

 

З питань участі у навчанні звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв (0512) 48-99-20; м. Херсон (0552) 38-12-47, 099-296-70-23. Е-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS