Миколаївський ЕТЦ Держпраці співпрацює з міжнародним виробником молочної продукції

20 Апреля, 2018 adminПереглядів: 400
Фахівці Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці виконують роботи на відомому в Україні та світі підприємстві з виробництва молочної продукції. Один із заводів компанії розташований у Херсоні.

Дане підприємство є зразковим не лише щодо якості своєї продукції, а й стосовно забезпеченні належних умов праці. В процесі виробництва тут експлуатується безліч машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та виконуються роботи підвищеної небезпеки.

Завдання фахівців ЕТЦ, які працюють тут на основі довгострокового договору, вчасно та якісно проводити експертні роботи обладнання, що може складати потенційну небезпеку для працівників та оточуючих.

Так, згідно із заявками замовника, проводяться експертні обстеження та позачерговий технічний огляд устаткування підвищеної небезпеки, технічний огляд технологічних транспортних засобів, виготовлення паспортів на устаткування підвищеної небезпеки та на технологічні транспортні засоби.

Також проводяться експертизи з метою визначення стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS