Миколаївський ЕТЦ Держпраці співпрацює з одним з лідерів вітчизняного аграрного ринку

4 Июня, 2018 adminПереглядів: 425
ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» на довгостроковій основі співпрацює з сільськогосподарським підприємством Миколаївської області, яке є одним з найбільших сільгосптоваровиробників, інвесторів та експортерів України та одним з лідерів вітчизняного аграрного ринку.

Відповідно умовам довгострокового договору, фахівці ЕТЦ виконують на підприємстві технічну експертизу проектної документації, технічних умов, Планів ліквідації аварійних ситуацій, декларацій об’єктів підвищеної небезпеки.

Також спеціалісти Центру проводять обстеження структурних підрозділів сільгосппідприємства, з метою визначення їх спроможності виконувати роботи підвищеної небезпеки та експлуатувати відповідні машини, механізми, устаткування.

 

Договором також передбачено експертне обстеження машин, механізмів та обладнання підвищеної небезпеки, зокрема котлів, посудин, що працюють під тиском, кранів; технічний огляд технологічних транспортних засобів; руйнівний і неруйнівний контроль металу та зварних з’єднань на об’єктах підприємства, що підлягають нагляду Держпраці, тощо.

Ці та інші роботи виконуються поетапно, згідно з письмовими заявками замовника. Договір діє до кінця поточного року. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS