Миколаївський ЕТЦ Держпраці співпрацює з одним з провідних переробних підприємств регіону

29 Марта, 2017 adminПереглядів: 671
Між Миколаївським експертно-технічним центром та потужним підприємством сільськогосподарської галузі, відомим у Миколаївській та Херсонській областях, укладено довгостроковий договір про співпрацю. Підприємство-замовник спеціалізується на переробці та консервуванні овочів, а також вирощуванні зернових і технічних культур.
Документом передбачено поетапне виконання повного комплексу експертних робіт, відповідно до заявок замовника. Так, заплановано проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, стосовно дотримання вимог з охорони праці під час виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також фахівці ЕТЦ проведуть технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів та устаткування, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів.

До виконання робіт будуть залучені і спеціалісти санлабораторії Центру. Вони досліджуватимуть шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища з метою проведення атестації робочих місць за різними видами професій.

Договір також передбачає проведення навчання з охорони праці та психофізіологічної експертизи працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS