Миколаївський ЕТЦ Держпраці співпрацює з потужним сільгосппідприємством з вирощування томатів

19 Апреля, 2019 adminПереглядів: 199
ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» на довгостроковій основі співпрацює з ПСП «Агрофірма «Роднічок». Підприємство займається вирощуванням томатної продукції і входить до групи компаній «Агрофьюжн» - лідера у промисловому виробництві томатної пасти в Україні.

Виробничий процес на даному підприємстві передбачає експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а також виконання робіт підвищеної небезпеки. За таких умов якість проведення експертних обстежень має безпосередній вплив на безпеку працівників та злагоджену роботу підприємства. 

 

Відповідно умовам довгострокового договору спеціалісти ЕТЦ виконують державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів, обстежують підприємство з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки (експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).

Замовленням також передбачено проведення санітарно-гігієнічних досліджень умов праці для атестації робочих місць, психофізіологічної експертизи працівників для виконання ними робіт підвищеної небезпеки, навчання та перевірку знань працівників з питань охорони праці. 

Ці та інші роботи виконуються поетапно, згідно з листами-заявками замовника. Довгостроковий договір діятиме до кінця поточного року.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS