Миколаївський ЕТЦ Держпраці співпрацює з відомим в Україні виробником сільгосптехніки

6 Октября, 2017 adminПереглядів: 551

ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці», в рамках довгострокового договору, виконує роботи на одному з найбільших в Україні виробників техніки для сільського господарства, харчової та переробної промисловості, виробів суднового машинобудівництва і гідравліки, оснащення для базових областей промисловості.

Зокрема спеціалісти ЕТЦ виконують експертизу стосовно дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, експертизу  машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки щодо відповідності вимогам законодавства з охорони праці та промислової безпеки, їх технічний огляд.

Договором також передбачено проведення неруйнівного та руйнівного контролю обладнання, у тому числі підвищеної небезпеки, дослідження небезпечних і шкідливих факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць.

Крім того проводиться психофізіологічна експертиза працівників для виконання ними робіт підвищеної небезпеки, навчання та перевірка знань працівників і посадових осіб з питань охорони праці тощо.

Ці та інші роботи виконуються поетапно, згідно із заявками підприємства-замовника, де конкретно визначається перелік послуг та строки їх виконання.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS