Миколаївський ЕТЦ Держпраці виконує роботи на одному з найбільших транспортувальників аміаку в СНД

15 Июля, 2016 adminПереглядів: 822

Підприємство, з яким на договірних умовах співпрацює Миколаївський експертно-технічний центр, транспортує хімічну речовину – рідкий аміак на експорт до країн Європи, Азії та американського континенту. 

Згідно з укладеним договором, фахівці ЕТЦ виконують комплекс експертних робіт на одній з ділянок магістрального аміакопроводу, що проходить через територію Миколаївської області. Відповідно технічному завданню, спеціалісти центру проводять експертне обстеження та технічний огляд посудин, що працюють під тиском, технологічних трубопроводів, магістральних насосів тощо.

Дані роботи вимагають від експертів технічних суворого дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та якісного виконання поставлених завдань, оскільки мова йде про об’єкт, який потенційно є одним з найнебезпечніших аміачних трубопроводів. Магістраль проходить через сім густонаселених областей України, перетинає великі ріки Південний Буг, Дніпро, Сіверський Донець, водосховища, лимани, автомобільні та залізничні шляхи тощо.

Довідка: З питань експертного обстеження та технічного огляду посудин, що працюють під тиском, технологічних трубопроводів, магістральних насосів та іншого обладнання звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв (0512) 58-34-16; 58-34-17; м. Херсон (0552) 38-13-88; 38-13-22. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS