Миколаївський ЕТЦ обстежує об’єкти, призначені для приймання, зберігання та відвантаження рослинних олій

24 Ноября, 2015 adminПереглядів: 906
Серед замовників Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці – підприємства, діяльність яких пов’язана з прийманням, зберіганням та відвантаженням рослинних олій на морський, залізничний та автомобільний транспорт. Повний комплекс експертних послуг надає ЕТЦ одній з таких компаній, розташованій у м. Миколаїв. 
За заявками замовника спеціалісти Центру проводять технічний огляд, випробування, експертне обстеження та технічне діагностування машин, механізмів, устаткування, у тому числі підвищеної небезпеки; державний технічний огляд великовантажних та інших технологічних транспортних засобів; експертизу технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування, транспортних засобів, хімічних речовин і їх сполук та іншої небезпечної продукції, придбаних за кордоном, на відповідність їх нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України. 
Також в рамках співпраці проводиться неруйнівний контроль металу та зварних з’єднань (візуально-оптичний, магніто-порошковий, капілярний, ультразвуковий), руйнівний контроль (вимірювання твердості) обладнання, у тому числі підвищеної небезпеки; складання паспортів на обладнання; атестація робочих місць, ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки; психофізіологічна експертиза працівників, а також претендентів на виконання робіт підвищеної небезпеки; навчання та перевірка знань працівників та посадових осіб з питань охорони праці.
За необхідністю проводиться експертиза щодо відповідності вимогам нормативно-правових актів технологічного процесу, під час якого стався нещасний випадок. Довгостроковий договір за цими та іншими видами послуг діятиме до кінця поточного року.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS