Миколаївський ЕТЦ проводить атестацію робочих місць у ТОВ «СЦ «Металург» концерну РУСАЛ

7 Сентября, 2015 adminПереглядів: 1762

Фахівці ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» проводять атестацію робочих місць за умовами праці у ТОВ «Сервісний центр «Металург» концерну РУСАЛ у м. Миколаїв.  Роботи виконуються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року №442 «Про порядок атестації робочих місць за умовами праці».

 

Серед основних спеціальностей, за якими проводиться атестація – електрогазозварювальники, маляри, електромонтери, газорізальники, електрозварювальники ручного зварювання, машиністи кранів тощо.

 

Роботи здійснюються на основі попередньо проведених досліджень небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища. Зокрема, наявності шкідливих хімічних речовин, пилу-аерозолю, вібрації, шуму, мікроклімату, освітлюваності, важкості та напруженості трудового процесу на робочому місці.

 

Довідково: атестація робочих місць проводиться на підприємствах, незалежно від форм власності, де є потенційно шкідливі та небезпечні виробничі фактори, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також їхніх нащадків як зараз, так і в майбутньому. Відповідальність за її своєчасне та якісне проведення покладається на власника підприємства. Також атестація визначає права працівників на пільгове пенсійне забезпечення за роботу у несприятливих умовах, доплати, додаткові відпустки, молоко або інші рівноцінні харчові продукти.

З питань проведення атестації робочих місць звертатись до начальника санітарної лабораторії Ясенчука Олександра Дмитровича: 73011, м. Херсон - 11, вул. Робоча, 82-А, тел./факс:(0552) 38-13-88, 38-12-46, 050-552-62-60 e-mail: [email protected], [email protected].

 

 

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS