Миколаївський ЄТЦ Держгірпромнагляду впровадить нові підходи до здійснення дифектоскопічного контролю металоконструкцій

22 Декабря, 2010 adminПереглядів: 1568

Фахівці Миколаївського експертно-технічного центру взяли участь у майстер-класі  на тему «Дефектоскопічний контроль з комп’ютерною візуалізацією втомленого ушкодження елементів металевих конструкцій». Захід проведено ТОВ «АВІАСІЧ» та Миколаївським політехнічним інститутом.

Під час заходу зазначалося, що дана тема є дуже актуальною в усьому світі. Тому сучасна інженерна практика вимагає вдосконалення методик дефектоскопічного контролю задля забезпечення безаварійної експлуатації елементів металоконструкцій.

Основні питання майстер-класу стосувалися огляду методів неруйнівного контролю стану металевих конструкцій, апаратно-програмного комплексу віхреструмової дефектоскопії, її практичного напрацювання в умовах дійсного виробничого підприємства тощо.

Нова методика щодо виявлення наявності дефектів передбачає застосування  високочутливого вихрострумового імпульсного дефектоскопу, який дозволяє виявляти тріщини з розкриттям від 0,01 мм на контролюючому поверхні; сканера, який переміщує датчик дефектоскопа уздовж контрольованої поверхні з певним кроком; аналого-цифрового перетворювача, що формує цифрові коди амплітудно-просторового сигналу з датчика. У кінцевому результаті сканування файлових даних опрацьовуються двома комп’ютерними програмами формату 2D та 3D.

„Дану методику ми плануємо впровадити і у Миколаївському ЄТЦ - говорить начальник підприємства Сергій Єременко, - адже підходи до здійснення дифектоскопічного контролю металоконструкцій вже давно потребують оновлення. Це дозволить нам вчасно виявляти та ліквідувати ушкодження металоконструкцій, а отже запобігати аваріям та нещасним випадкам на підприємствах Миколаївської і Херсонської областей”.

Прес-центр

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS