Миколаївським ЕТЦ Держпраці укладено договір з ФГ "Органік Сістемз", що спеціалізується на виробництві томатної пасти

15 Марта, 2019 adminПереглядів: 220
Фермерське господарство "Органік Сістемз" входить до групи компаній Agrofusion, яка є лідером у промисловому виробництві томатної пасти в Україні. Тут впроваджені інноваційні харчові технології, використовуються енергозберігаюче обладнання та сучасні очисні споруди, застосовуються інтегровані системи управління безпекою та якістю на всіх етапах виробництва томатної пасти.
Співпраця з ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» передбачає надання комплексу експертних послуг у сфері охорони праці та промислової безпеки на виробничих потужностях підприємства, розташованих у Миколаївській та Херсонській областях.
Зокрема спеціалісти ЕТЦ протягом поточного року будуть виконувати державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів, обстежувати підприємство з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки (експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).

Також заплановано проведення санітарно-гігієнічних досліджень умов праці для атестації робочих місць, психофізіологічної експертизи працівників для виконання ними робіт підвищеної небезпеки, навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці. 

Довгостроковий договір між підприємствами передбачає поетапне виконання робіт, за заявками замовника.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS