На будівництві торгово-розважального центру у Херсоні оштрафовано трьох керівників підрядних організацій

22 Марта, 2012 adminПереглядів: 1427

Під час позапланової перевірки будівництва ТРЦ «Суворовський», проведеної за зверненням одного з громадян, інспекторами теруправління Держгірпромнагляду обстежено ТОВ «Херсонский оптовий торговий дом – 02», який є замовником об’єкта будівництва та 3 підрядні організації.

Встановлено, що підрядники ПП «ЕКЛІПС БУД» (м. Дніпропетровськ) та ТК «СРІБНИЙ ДОК» (м. Миколаїв) не повідомили письмово територіальне управління Держгірпромнагляду у Херсонській області про свій намір виконувати роботи підвищеної небезпеки на об’єкті, розташованому на території Херсонської області. Керівниками цих організацій не призначено осіб, відповідальних за електробезпеку на об’єкті; небезпечні зони проведення робіт не позначені відповідними знаками безпеки та написами у встановленому порядку; працівники не в повному обсязі забезпечені індивідуальними засобами захисту, спецвзуттям та інше.

У ТОВ ПКФ «ХЕРСОНМАРКЕТІНГ» (м. Херсон) не призначено відповідальних осіб за стан охорони праці на дільницях; не створено комісію з нагляду за експлуатацією будівель та окремих видів інженерного обладнання; працівники, зайняті у роботах з підвищеною небезпекою, не пройшли стажування при прийнятті на роботу; майстер дільниці не пройшов обов’язкове чергове навчання та перевірку знань відповідних Правил.

Керівників цих підрядних організацій притягнуто до адміністративної відповідальності. Хід виконання заходів щодо усунення виявлених порушень знаходиться на контролі територіального управління Держгірпромнагляду у Херсонській області.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS