На Херсонщині через необережне використання побутового газу постраждали 17 осіб

17 Декабря, 2012 adminПереглядів: 1245

 

У Херсонській області з початку 2012 року зареєстровано 8 нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті, внаслідок яких постраждало 17 осіб, у тому числі 5 - смертельно і 12 людей травмовано.

Чотири з восьми нещасних випадків сталися у багатоквартирних будинках, решта у приватних помешканнях.

Серед характерних причин отруєнь мешканців побутовим газом залишається порушення вимог безпеки під час монтажу та експлуатації побутових газових приладів, а саме їх самовільне встановлення, використання не за призначенням тощо. Як зазначають в теруправлінні Держгірпромнагляду, провина у цьому не тільки абонентів, а й працівників житлових та обслуговуючих організацій.

Задля недопущення подальшого зростання травматизму серед користувачів блакитного палива теруправлінням Держгірпромнагляду спільно з іншими наглядовими, контролюючими організаціями та місцевою владою у жовтні проведено місячник безпечного використання газу в побуті. Це дозволило виявити найактуальніші проблеми у даній сфері та посилити роботу над їх вирішенням.

 

Також за ініціативи теруправління Держгірпромнагляду службами ПАТ «Херсонгаз», спільно з житлово-експлуатаційними організаціями та власниками багатоквартирних житлових будинків, складаються переліки проблемних об’єктів (абонентів), які можуть створити потенційну загрозу виникнення аварій (не допускають до власних приміщень для проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкових систем газопостачання; соціально непередбачувані; недієздатні; особи похилого віку), та пропонується замінити газові прилади на електричні.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS