На Херсонщині розпочато підготовку до Всесвітнього Дня охорони праці

11 Апреля, 2013 adminПереглядів: 1587

У рамках підготовки та проведення Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня, територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Херсонській області заплановано розміщення у регіональних засобах масової інформації циклів відео-, радіо сюжетів, інформаційних повідомлень про стан виробничої безпеки на підприємствах області та відзначення ними Дня охорони праці.

24 квітня відбудеться Круглий стіл на обласному телебаченні, за участю представників теруправління Держгірпромнагляду, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профспілок. У програмі будуть використані відеосюжети про відзначення Дня охорони праці на підприємствах області. На обласному радіо та радіо „Таврія” відбудеться тематична радіопередача „Щоб всі повертались додому”. У засобах масової інформації розміщене Звернення організаційного комітету. Пріоритети у матеріалах регіональних засобів масової інформації надано темі безпеки праці на підприємствах Херсонщини, де відбулося зростання рівня виробничого травматизму, об’єктах з високим ступенем ризику та питанню профзахворюваності, оскільки девіз цьогорічної акції - Запобігання професійним захворюванням.

З метою пропаганди виробничої безпеки теруправлінням Держгірпромнагляду, спільно з ДП «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» розроблено та розміщено у Херсоні тематичні бігборди, де розміщено фото виробничих процесів, що належать до робіт підвищеної небезпеки, зображення підприємств, наведено дані виробничого травматизму в Україні та на Херсонщині, та також заклики до працівників та роботодавців, щодо необхідності дотримання вимог виробничої безпеки.

Теруправлінням Держгірпромнагляду, спільно з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві випущено тематичну листівку-пам’ятку. На даний час триває її розповсюдження серед підприємств, установ, організацій, у громадських закладах та транспорті. У листівці використано фото підприємств та працівників, витяги з Конституції, законодавчих актів з охорони праці.

Також у підготовці та проведенні Всесвітнього Дня охорони праці беруть участь Херсонська та Новокаховська єпархії Української Православної Церкви, розміщені на території Херсонської області. Зокрема у регіональних ЗМІ, у тому числі релігійної тематики, готуються звернення Архієпископа Херсонського і Таврійського Іоана та єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета до роботодавців і працівників підприємств Херсонщини. 28 квітня у Свято-Духівському Соборі Херсона та в Андріївському кафедральному соборі М. Нова Каховка відбудуться поминальні панахиди за загиблими на виробництвах області. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS