На Херсонщині розпочато підготовку до Всесвітнього Дня охорони праці

17 Апреля, 2015 adminПереглядів: 960
Цього року підготовка та проведення Всесвітнього Дня охорони праці проходить під девізом: «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці». Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області, спільно з соціальними партнерами, органами місцевої влади, керівниками і працівниками підприємств до 28 квітня буде проведено ряд тематичних заходів.
 
Зокрема, заплановано розміщення у регіональних ЗМІ циклів відео-, радіосюжетів та інформаційних повідомлень про стан виробничої безпеки на підприємствах області та про відзначення ними Дня охорони праці. 
25 квітня у галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» буде проведено виставку робіт учасників відбіркового регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Охорона праці – очима дітей». В рамках заходу планується нагородження грамотами та призами переможців і лауреатів конкурсу. Крім теруправління Держгірпромнагляду у заході візьмуть участь Управління освіти і науки облдержадміністрації, Управління культури Херсонської міської ради, мистецтвознавці та діячі культури, ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» Держгірпромнагляду.
Також планується організація та проведення ярмарків-продажу (виставок-презентацій) спецодягу, спецвзуття, інших засобів індивідуального захисту, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці та промислової безпеки.
На підприємствах відбудуться конкурси на краще робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника, тощо, з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях.
Передовий досвід управління охороною праці та безпечного виконання робіт у найбільш травмонебезпечних виробничих сферах буде презентовано під час регіональних тематичних та галузевих семінарів.
До відзначення Всесвітнього Дня охорони праці долучилася Херсонська єпархія Української Православної Церкви. Зокрема, у місцевих ЗМІ, у тому числі релігійної тематики, буде оприлюднене звернення Архієпископа Херсонського і Таврійського Іоана до роботодавців і працівників підприємств Херсонщини. 28 квітня у Свято-Духівському Соборі Херсона відбудеться поминальна панахида за загиблими на виробництвах області.  

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS