На Херсонщині стартує конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

13 Февраля, 2015 adminПереглядів: 1225
Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Охорона праці очима дітей» проводиться журналом «Охорона праці» за підтримки Держгірпромнагляду України. Його організаторами на регіональному рівні є  територіальне управління Держгірпромнагляду, виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Херсонській області, управління освіти та науки Херсонської облдержадміністрації. 
Захід проводиться з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері виробничої безпеки, виховання високої культури охорони праці у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, а також виявлення, відбору та підтримки талановитої молоді. 
Перший етап конкурсу, який триватиме до 16 березня, передбачає відбір художніх робіт на обласному рівні. На другому етапі, а саме у квітні, відбудеться фінал, у якому візьмуть участь кращі роботи з усієї країни. Тоді ж будуть визначені та нагороджені переможці.
У заході візьмуть участь учні та вихованці середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп: 6 – 10; 11 – 14 та 15 – 18 років.
З детальною інформацією щодо умов конкурсу можна ознайомитися на сайті територіального управління Держгірпромнагляду у Херсонській області.   
Конкурс дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей” проходить на державному рівні щороку. Переможці регіональних відборів завжди нагороджуються грамотами, відзнаками та заохочувальними призами. У 2012 році однією з призерок фінальної частини конкурсу, яка проходила у Києві,  стала учениця Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горностаївського району Херсонщини Юлія Оверченко. Дівчина нагороджена заохочувальною відзнакою та медаллю.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS