На Херсонщині триває місячник безпечного використання газу в побуті

17 Октября, 2012 adminПереглядів: 1340

 

З початку жовтня теруправлінням Держгірпромнагляду перевірено три філії ПАТ «Херсонгаз»: Великоолександрівську, Каланчацьку та Білозерську. За результатами обстеження багатоквартирних житлових будинків Високопільського та Великоолександрівського районів (обслуговує В.Олександрівська філія ПАТ «Херсонгаз»), заборонено подачу газу у 2 житлові будники смт. Архангельське Високопільського району, притягнуто до адміністративної відповідальності 1 посадову особу філії. В той же час, газотехнічні інспектори Держгірпромнагляду відзначають, що аварійно-диспетчерські служби перевірених філій в цілому до роботи в осінньо-зимовий період готові.

Керівництву ПАТ «Херсонгаз» запропоновано зобов’язати відповідні служби підприємства посилити увагу до випадків самовільного перепланування газифікованого житла, втручання абонентів в систему газопостачання, димових та вентиляційних каналів; влаштування витяжної вентиляції зі штучним спонуканням у будинках, які обладнані приладами та апаратами з відводом продуктів згоряння в димарі, та застосовувати відповідні засоби впливу. За ініціативи теруправління Держгірпромнагляду, службами ПАТ «Херсонгаз», спільно з житлово-експлуатаційними організаціями та власниками багатоквартирних житлових будинків складаються переліки проблемних об’єктів (абонентів), які можуть створити потенційну загрозу виникнення аварій (не допускають до власних приміщень для проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкових систем газопостачання; соціально непередбачувані; недієздатні; особи похилого віку), та ініціювати заміну газових приладів на електричні.

Також на Херсонщині організовано інформаційно-роз’яснювальну роботу, до якої, крім теруправління Держгірпромнагляду та ПАТ «Херсонгаз», залучено районні державні адміністрації та управління житлово-комунального господарства області. Зокрема передбачено розташування соціальної реклами з безпечного користування газом в побуті у засобах масової інформації, на щитах зовнішньої реклами в районах з компактним розташуванням газифікованих багатоквартирних будинків та у приватному секторі. Планується проведення прямоефірних передач та «Круглих столів» на місцевих радіо- та телеканалах.

Довідково: у Херсонській області з початку 2012 року зареєстровано 7 нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті, внаслідок яких постраждало 19 осіб, у тому числі 5 - смертельно і 14 людей травмовано.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS