На Херсонщині відібрано кращі роботи учасників регіонального туру конкурсу «Охорона праці - очима дітей»

4 Марта, 2016 adminПереглядів: 1005
Понад 700 учнів навчальних закладів Херсонщини взяли цього року участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Визначення переможців на обласному рівні відбулося 2 березня конкурсною комісією у складі керівництва та спеціалістів Головного управління Держпраці, ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці», установ освіти і культури, мистецтвознавців, представників профспілок.

Журі віддало перевагу тим роботам, автори яких усвідомлено та самостійно відобразили тему необхідності дотримання на робочому місці вимог безпеки праці, показали наслідки, до яких може призвести навіть незначна недбалість на робочому місці. Звичайно, поза увагою не залишилися й художні здібності конкурсантів, дотримання ними технік та правил образотворчого мистецтва.

Найкраще це вдалося лише дев’яти учасникам. Так у І віковій групі (6 -  10 років) перемогли Софія Ізотова, 8 років, з Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату; Головьонкіна Діана, 9 років, з Херсонської ЗОШ №55 та Третьяков Віталій, 10 років, учень Херсонської ЗОШ № 47. Ці діти посіли, відповідно, перше, друге та третє місця.

У ІІ віковій категорії (11 – 14 років) перше місце отримала групова робота у виконанні Катерини Кандиби, Катерини Трикоз та Христини Волосецької, які навчаються у 9-а класі Херсонської ЗОШ №44. 13-річна Маргарита Камінська з с. Гладківка Голопристанського району стала другою. Третє місце виборола Поліна Мухоморова зі Станіславської дитячої музичної школи, Білозерського району.

У старшій групі (15 – 18 років) кращими стали малюнки Тупік Анастасії, 16 років, учениці Генічеської ЗОШ №3; 15-річної Ходос Олени, с Збур’ївка, Голопристанського району та Біліченка Даніїла, 15 років, зі Скадовської ЗОШ №2.

На Херсонщині конкурс «Охорона праці очима дітей», а отже і сама тема виробничої безпеки, набуває дедалі більшої популярності серед підростаючого покоління. Про це, насамперед, свідчить збільшення кількості учасників регіонального відбору: якщо минулого року їх було менше 500, то цьогоріч – понад 700. До того ж, якість робіт помітно покращилася. Ці факти доводять, що виховання у суспільстві культури охорони праці слід починати саме зі школи.

Незабаром у Херсоні відбудеться нагородження переможців регіонального відбору. Роботи ж, які отримали І місце на обласному рівні, будуть надіслані до Києва, для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS