На Херсонщині зменшено рівень смертельного травматизму при використанні газу в побуті

14 Февраля, 2011 adminПереглядів: 2092

У 2010 році внаслідок необережного використання газу в побуті загинуло 5 мешканців Херсонщини, тоді як у 2009-му смертельні отруєння отримали 11 осіб. Разом з тим, загальна кількість постраждалих залишається високою - 16 проти 15 осіб у 2009. Такі дані наведено під час розширеного засідання Ради управління Держгірпромнагляду по Херсонській області.

Основними причинами отруєнь побутовим газом стали порушення вимог безпеки під час монтажу та експлуатації побутових газових приладів, у тому числі їх самовільне встановлення та використання не за призначенням.

Більшість нещасних випадків сталися в багатоквартирних житлових будинках. У м.Херсон постраждало 12 осіб (у т.ч. 4 смертельно), м.Нова Каховка – 3 особи, 1 постраждалий був мешканцем Верхньорогачицького району.

На зниження рівня смертності при використанні «блакитного палива» суттєво вплинули заходи всебічного і системного контролю з боку відповідальних за проблему органів. Зокрема місячник, проведений з ініціативи Держгірпромнагляду, спільні перевірки, за участю експлуатаційних та житлових організацій, залучення до цієї роботи місцевих органів влади.

Одним з головних завдань для управління на сьогодні залишається посилення державного нагляду за підприємствами газової галузі та спеціалізованими будівельно-монтажними організаціями.

                                                                                        Прес-центр 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS