Начальник ДП «Миколаївський ЕТЦ» взяв участь у Х Міжнародному форумі з промислової безпеки у Санкт-Петербурзі

2 Августа, 2012 adminПереглядів: 1410

У роботі Х Міжнародного форуму з промислової безпеки, що відбувся у Санкт-Петербурзі, взяла участь делегація Держгірпромнагляду України, яку очолив заступник Голови відомства Степан Дунас.У складі української делегації був й начальник ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» Сергій Єременко.

 

Традиційно на Форум зібрались фахівці зі всього світу, зокрема представники Виконавчого комітету СНД та Ростехнагляду (Федеральна служба з екологічного, технологічного та атомного нагляду Російської Федерації), Міжнародного агентства з ядерної енергетики (МАГАТЕ, Австрія), директор секретаріату Конвенції ООН про транскордонний вплив промислових аварій (Швейцарія), офіційні делегації органів державного нагляду Узбекистану, Угорщини, Польщі, науково-дослідних установ та приватних компаній Франції, Сполучених Штатів Америки, Німеччини та Фінляндії.

Цього року до уваги учасників заходу було представлено тренажерні комплекси для підготовки фахівців із забезпечення промислової безпеки, розглянутопитання радіаційної безпеки, управління ризиками та забезпечення надійності технічних систем.

Як зазначив під час своєї доповіді заступник голови Держгірпромнагляду Степан Дунас, важливим є не тільки представлення власного досвіду, але й вивчення досвіду органів державної влади, міжнародних організацій та приватних структур інших країн. Адже найраціональніші використовуватимуться для подальшого поліпшення міжнародного іміджу України, захисту її національних інтересів у галузі промислової безпеки, розвитку співробітництва у сфері її забезпечення  на небезпечних виробничих об'єктах.

Під час заходів делегація Держгірпромнагляду України запросила учасників форуму долучитися до участі в V Міжнародній конференції «Промислова безпека та охорона праці – 2012. Проблеми. Перспективи», яка відбудеться в м. Ялта з 8 по 12 жовтня.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS