Начальника ДП «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» нагороджено званням «Лицар Вітчизни»

18 Июля, 2013 adminПереглядів: 3053

 

Лицарський легіон України нагородив Сергія Єременко – начальника Державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» почесним званням „Лицар Вітчизни”, за високу національну гідність, патріотизм та активну участь у розбудові української держави, з посвятою до «Лицарського Легіону України».

Керівникові вручено орден „Золотий хрест честі і звитяги”, золотий іменний диплом, оригінальну іменну зброю - лицарську шаблю та нагрудний знак «Лицарський Легіон України».

 

Почесне нагородження Сергія Єременка відбулося в  урочистій атмосфері у Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці. Процедура нагородження здійснювалася генералами Збройних сил України відповідно до церемоніального протоколу - під державним прапором України з почестями військової почесної варти. На урочистостях були присутні представники влади, громадські діячі та керівники провідних підприємств України.

Довідково: «Лицарський Легіон України» - всеукраїнський патріотичний проект іміджевої програми «Лідери XXI століття», який працює на затвердження в українському суспільстві світових традицій і принципів виключно заслуженої подяки та поваги особливої категорії людей, які своїми професійними і громадянськими діями забезпечують стабільну діяльність усіх основних і стратегічно важливих державних інститутів і сфер економіки.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS