Нагороджено переможців відбіркового туру конкурсу «Охорона праці очима дітей»

28 Апреля, 2015 adminПереглядів: 1155
Урочисте нагородження переможців регіонального відбору Всеукраїнського конкурсу малюнків «Охорона праці – очима дітей» відбулося під час відкриття виставки робіт учасників відбіркового туру, у галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» в Херсоні.
Крім теруправління Держгірпромнагляду у заході взяли участь Управління освіти і науки, Управління культури у Херсонській області, ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» Держгірпромнагляду, діячі культури, мистецтвознавці та регіональні засоби масової інформації.
Юним художникам, які посіли перші три місця у трьох вікових групах, вручено грамоти та призи: подарункові комплекти для малювання.
Начальник теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області Віталій Берлим, під час привітального слова наголосив, що культуру охорони праці, необхідність дотримання вимог виробничої безпеки необхідно виховувати з дитинства. Адже, як відомо, фундамент знань, закладений у шкільні роки, супроводжує людину протягом усього її життя, у тому числі, у професійній діяльності: «Подібні заходи ми проводимо з метою пропагування цієї ідеї серед керівництва та працівників піднаглядових теруправлінню підприємств,-  зазначив Віталій Володимирович, - діти багатьох з них взяли участь у конкурсі дитячого малюнку. Не рідко у роботах простежується часткова допомога дорослих. Це не дивно, адже хто, як не батьки може найдоступніше розтлумачити, чому потрібно дотримуватись вимог безпеки праці, наочно продемонструвати засоби індивідуального захисту, які вони застосовують у повсякденній роботі, розповісти про їх призначення та необхідність використання.
На церемонії нагородження був і восьмирічний Данило Родіонов, учень Чорнобаївської санаторної  школи-інтернату І-ІІ ст. Крім регіонального відбору, хлопчик переміг у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці – очима дітей», посівши перше місце у віковій групі від 6 до 10 років. 28 квітня у Всесвітній День охорони праці в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва Данило та інші переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS