Навчальний відділ Миколаївського ЕТЦ набирає групу з вивчення законодавства з охорони праці та електробезпеки

21 Октября, 2015 adminПереглядів: 901
26 жовтня у Херсоні розпочнеться навчання слухачів за основними положеннями законодавчих та нормативних актів з питань електробезпеки. 
Основну увагу під час занять буде приділено опрацюванню Правил технічної та Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, зокрема організаційним та технічним заходам, що забезпечують працівників під час роботи, проведенню робіт щодо запобігання аваріям та ліквідації їх наслідків, Правилам безпеки під час виконання окремих робіт в електроустановках загального та спеціального призначення, опосвідченню стану безпеки електроустановок, Правилам пожежної безпеки.
Також до навчальної програми входять питання будови електроустановок, безпечної роботи з інструментом та пристроями, Правила експлуатації електрозахисних засобів, способи надання першої долікарської допомоги потерпілим.
Наразі завершується комплектація групи з вивчення даних питань. Подати заявку на проходження відповідного навчання можна за телефоном (0552) 38-12-47, 099-296-70-23; або за електронною адресою [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS