Обстежено портальні крани на одному з найпотужніших морських портів Півдня

30 Июня, 2016 adminПереглядів: 1401
Від технічного стану портальних кранів багато в чому залежить життєдіяльність будь якого підприємства, діяльність якого пов'язана з вантажно-розвантажувальними роботами. Тим більше, якщо мова йде про морський порт державного значення, який працює не тільки з вітчизняними, а й закордонними компаніями.
 
Фахівці Державного підприємства "Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці" провели експертне обстеження та повний технічний огляд, а також неруйнівний контроль портальних кранів на одному з найбільш потужних морських портів, розташованому на узбережжі Чорного моря.
Порт спеціалізується на перевалці тарно-штучних, генеральних вантажів, техніки, обладнання, а також різноманітної номенклатури насипних (навалювальних) вантажів і взмозі перевантажувати до 3,5 млн. тонн на рік.
Такі показники вимагають від фахівців, які проводять експертизу,особливо відповідального підходу до виконання замовлення, високої професійності та уважності, адже найменша неточність чи помилка позначиться на якості роботи вантажопідіймальної техніки і може негативно вплинути на роботу порту в цілому.
Загалом експертами Миколаївського ЕТЦ Держпраці проведено експертне обстеження та повний технічний огляд двох портальних кранів вантажопідйомністю до 80 тон та поглиблене експертне обстеження і повний техогляд трьох кранів, розрахованих на вантажі до 20 тон.
Також всі 5 одиниць даної вантажопідіймальної техніки пройшли неруйнівний контроль.
Довідково. Щоб замовити якісне експертне обстеження та повний технічний огляд, а також неруйнівний контроль портальних кранів у ДП "Миколаївський ЕТЦ Держпраці" слід звернутися за телефонами: у м. Миколаїв (0512) 58-34-16; 58-34-17. У м. Херсон (0552) 38-13-88; 38-13-22. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS