Одним з переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» став Данило Родіонов з Херсонщини

9 Апреля, 2015 adminПереглядів: 853
Сьомого квітня в рамках Всесвітнього Дня охорони праці, у редакції журналу «Охорона праці» журі з організації та проведення фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» визначило кращі роботи у трьох вікових категоріях.
Журі у складі директора Державної художньої школи ім. Т. Г. Шевченка Олени Авраменко, головного фахівця соціальної політики Федерації роботодавців України Андрія Солода, головного державного інспектора відділу організації державного нагляду територіального управління Держгірпромнагляду України у Київській області та м. Києві Ірини Піщанської, заступника начальника управління профілактики виробничого травматизму виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Катерини Українцевої та начальника відділу власних кореспондентів журналу «Охорона праці» Володимира Терещенка протягом півтори години, у суперечках і обговореннях, визначило кращі роботи й назвало імена переможців.
Перше місце у віковій групі від 6 до 10 років виборов учень Чорнобаївської санаторної  школи-інтернату І-ІІ ст., Херсонської області, восьмирічний Данило Родіонов.
28 квітня у Всесвітній День охорони праці в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва Данило та інші переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.
Теруправління Дежгірпромнагляду у Херсонській області вітає переможців конкурсу та бажає їм нових творчих успіхів!

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS