Орієнтири Тижня охорони праці на Херсонщині - широка пропаганда виробничої безпеки та об’єднання зусиль нагляду, влади і громадськості

13 Апреля, 2011 adminПереглядів: 2098

У рамках підготовки та проведення Всесвітнього Дня охорони праці, управлінням Держгірпромнагляду по Херсонській області заплановано розміщення у регіональних ЗМІ циклів відео-, радіосюжетів та інформаційних повідомлень про стан виробничої безпеки на підприємствах області та про відзначення ними Дня охорони праці.

27 квітня відбудеться Круглий стіл на обласному телебаченні, за участю представників управління Держгірпромнагляду, обласної влади, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профспілок. У програмі будуть використані відеосюжети про відзначення Дня охорони праці на підприємствах області та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу „Охорона праці очима дітей”. На обласному радіо та радіо „Таврія” відбудеться тематична радіопередача „Щоб всі повертались додому”. У засобах масової інформації розміщене Звернення організаційного комітету.

З метою пропаганди виробничої безпеки, управлінням Держгірпромнагляду, спільно з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві випущено тематичну листівку-пам’ятку та розповсюджено її серед підприємств, установ, організацій, у громадських закладах та транспорті. У листівці використано фото підприємств та працівників, витяги з Конституції, законодавчих актів з охорони праці, цитата Архієпископа Херсонського і Таврійського Іоана. 

До відзначення Всесвітнього Дня охорони праці долучилася Херсонська єпархія Української Православної Церкви. Зокрема у регіональних ЗМІ, у тому чисті релігійної тематики, оприлюднене звернення Архієпископа Херсонського і Таврійського Іоана до роботодавців і працівників підприємств Херсонщини. 28 квітня у Свято-Духівському Соборі Херсона відбудеться поминальна панахида за загиблими на виробництвах області. 

Прес-центр

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS