Підсумки роботи за І квартал підбито на колегії теруправління Держгірпромнагляду

29 Мая, 2015 adminПереглядів: 772
Під час засідання колегії зазначалося, що рівень загального виробничого травматизму на підприємствах Херсонщини зменшився. Так, за три місяці виробничі травми отримали 19 осіб – на 24% менше, ніж за відповідний період минулого року. Смертельний виробничий травматизм залишився на тому ж рівні: 1 загиблий.
Серед основних причин нещасних випадків – порушення трудової і виробничої дисципліни особиста необережність потерпілого; травмування внаслідок протиправних дій інших осіб, порушення правил безпеки руху.
Кількість травмованих збільшилася в будівництві, хімічній, целюлозно-паперовій промисловості та  АПК. Зменшилась в соціально-культурній сфері, енергетиці, машинобудуванні, газовій промисловості. 
Переважна більшість нещасних випадків сталася з організаційних причин – 68,6%, тоді як з психофізіологічних – 36,7%.
Одним з пріоритетних напрямків роботи теруправління на сьогодні є посилення превентивних заходів, профілактичної та роз’яснювальної роботи, спрямованих на зниження виробничого травматизму, а також участь у комплексному управлінні охороною праці на регіональному рівні. Зокрема регулярно проводяться форуми, семінари, наради, практичні заняття тощо.
 
Разом з тим, було посилено співпрацю з правоохоронними органами, місцевою владою та соціальними партнерами, у напрямку попередження нещасних випадків виробничого характеру на підприємствах області. Зокрема фахівців Держгірпромнагляду було залучено до чотирьох перевірок обласної та районних прокуратур, органів УМВС. Фахівці теруправління беруть активну участь у робочих групах, комісіях, нарадах та семінарах обласного рівня.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS