Підведено підсумки роботи теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області

25 Января, 2013 adminПереглядів: 1462

Рівень виробничого травматизму та результати роботи територіального управління у 2012 році обговорено на розширеній колегії  теруправління. У заході взяв участь начальник управління в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та у зв’язку Держгірпромнагляду України Володимир Ткачов.

Як повідомив у своєму виступі начальник територіального управління Держгірпромнагялду у Херсонській області Геннадій Верзилов, минулого року на підприємствах Херсонщини кількість травмованих працівників зменшилася – при виконанні посадових обов’язків постраждав 131 працівник проти 145 у 2011 році. Смертельний травматизм залишився на тому ж рівні – 10 загиблих на виробництві.

Серед основних причин нещасних випадків – особиста необережність потерпілих, невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов’язків, порушення правил дорожнього руху сторонніми особами та самими потерпілими, незадовільний технічний стан засобів виробництва, невикористання засобів індивідуального захисту через незабезпеченість ними тощо.

У порівнянні з 2011 роком, кількість випадків смертельного травматизму збільшилась в котлонагляді, машинобудуванні, деревообробці,  житлово-комунального господарства та автодорожньому транспорті.

 

У 2012 році державними інспекторами промислової безпеки та охорони праці проведено 21 комплексну (спільну з іншими органами державного нагляду) перевірку, 2 517 обстежень підприємств та об’єктів, в ході яких виявлено 26 783 порушень нормативних актів з охорони праці, призупинена робота 3 530 об’єктів, що загрожували життю і здоров’ю працівників. За порушення законодавства з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 1 320 працівників, з них 357 керівників підприємств.

Теруправління Держгірпромнагляду посилюватиме наглядову діяльність і надалі, насамперед на підприємствах з високим ступенем ризику та у галузях, де відбулося зростання виробничого травматизму.

Начальник управління Держгірпромнагляду України Володимир Ткачов під час свого виступу рекомендував активізувати роботу теруправління з підприємствами агропромислового комплексу, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпеки праці під час весняно-польових робіт, зокрема, шляхом проведення зустрічей та семінарів з керівниками господарств.

Також, Володимир Ткачов наголосив на необхідності більш якісного проведення перевірок котелень в освітніх закладах, у зв’язку з грудневим вибухом у сільській школі на Київщині.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS