Питання конфлікту інтересів, передбачених Антикорупційним законодавтвом, розглянуто під час семінарського заняття з експертами технічними Миколаївського ЕТЦ Держгірпромнагляду

2 Декабря, 2010 adminПереглядів: 2054
    Зокрема обговорено загальні вимоги до поведінки осіб, якими вони повинні керуватися під час виконання своїх службових обов’язків, відповідно до Антикорупційного законодаства. 

    Також під час заняття йшлося про шляхи попередження адміністрацією центру ситуацій, під час яких особиста зацікавленість експертів може призвести до конфлікту інтересів та заподіяти шкоду законним інтересам громадян, організацій і держави в цілому. 

    Увагу експертів акцентовано на необхідності обов’язкового інформування адміністрації ЕТЦ у письмовій формі про конфлікт інтересів, що виник, або може виникнути, задля оперативного попередження або врегулювання ситуації, у тому числі шляхом відсторонення працівника від займаної посади. Тому кожен експерт зобов’язаний вживати усіх можливих заходів, задля недопущення подібних випадків.

    Якщо все ж буде виявлено особисту зацікавленість працівника під час виконання службових обов’язків та при виникненні конфлікту інтересів, винний притягуватиметься до відповідальності згідно чинного законодавства.

Прес-центр

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS