Подякою ДПІ відзначено ДП "Миколаївський експертно-технічний центр"

10 Июля, 2012 adminПереглядів: 1889

Нещодавно начальником Державноїподаткової інспекції у Ленінському районі міста Миколаєва Олегом Павельчуком було проведено зустріч із представниками місцевого бізнесу з нагоди професійного свята Державної податкової служби.

Після традиційної доповіді настав час оголошення найбільш сумлінних платників податків у Ленінському районі міста Миколаєва. Приємно, що подякою нагороджено Державне підприємство «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України». Подяку отримав начальник центру Сергій Миколайович Єременко. 

  

Згодом, в коментарі прес-центру територіального управління Держгірпромнагляду України, С. М. Єременко зазначив:

- Вважаю, що висока відзнака нашої кваліфікованої професійної роботи з боку державної податкової інспекції у Ленінському районі – не випадкова. Але ми добре розуміємо: подяка чи інші нагороди не надають нам ніяких пільг. А напроти – вимагають від нас ще якіснішого виконання податкового законодацтва, плідної праці по вирішенню завдань Президента та Уряду  щодо створення робочих місць, підвищення обсягів, соціальних виплат. Чергова подяка ще раз підкреслює вірність нашого курсу.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS