Понад 100 працівників ВП «Херсонські електричні мережі» пройдуть психофізіологічну експертизу в ДП «Миколаївський експертно-технічний центр»

3 Июля, 2015 adminПереглядів: 863
ДП «Миколаївський ЕТЦ» заключив договір з ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» ВП «Херсонські електричні мережі» на проведення психофізіологічної експертизи 105 працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки.
Обстеження проводяться з метою визначення відповідності працівників за їх професійно важливими психофізіологічними якостями вимогам щодо виконання конкретно визначених робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору. 
Психофізіологічна експертиза визначає рівень розвитку важливих для роботи в екстремальних умовах якостей – увага (концентрація, швидкість переключення), пам'ять, стійкість до впливу стресів, психомоторні якості.
 
В цілому психофізіологічні заходи мають суттєвий вплив на зниження аварійності технічних систем через помилки персоналу, підвищення надійності роботи систем управління, а також зменшення витрат на навчання фахівців. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS