Представник Миколаївського ЕТЦ Держпраці взяв участь у всеукраїнському науково-методичному семінарі УкрАО

13 Декабря, 2017 adminПереглядів: 638

Тема заходу, який було проведено Асоціацією «Українські акредитовані органи з оцінки відповідності» у Києві, стосувалася організації діяльності лабораторій згідно з чинним законодавством та вимогами ISO/IEC 1725, ISO 10012, ISO 10017.

Курс за навчальною програмою складався з трьох частин: «Вимоги до керування органів з оцінки відповідності», «Керування системами якості органів з оцінки відповідності», «Метрологічне забезпечення випробувань та калібрувань».

Під час лекційних занять розглядалися основні аспекти акредитації лабораторій згідно ISO/IEC 1725 та політики Національного агентства з акредитації України. Національне законодавство в галузі метрології та метрологічної діяльності. Законодавчо регульована і добровільна сфера. Порядок проведення повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки у випробувальних лабораторіях. Основні підходи у визначенні між калібрувальних інтервалів ЗВТ.

Також опрацьовано Національне законодавство сфери відповідності та технічного регулювання, вимоги угод з СОТ та асоціації з ЄС та систему менеджменту вимірюваннями – вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання згідно ДСТУ ISO 10012, ДСТУ ISO 10017.

По завершенні навчання та перевірки знань представник ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» отримав відповідний сертифікат Асоціації УкрАО.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS