Причиною загибелі підприємця на оптовій базі стало перевантаження шахтного підйомника

13 Июля, 2015 adminПереглядів: 892
Фахівців ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» залучено до спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що стався внаслідок падіння вантажного підйомника на оптовій базі у Херсоні з ФОП Мартиновим С.В. 
На території бази підприємець орендував офісне та складське приміщення для здійснення підприємницької діяльності. 1 червня у підвальному приміщенні складу продтоварів при транспортуванні під’йомником вантажу вагою 400 кг, трос підйомника не витримав і обірвався. Наповнена платформа, на якій перебував 38-річний постраждалий, перекосилася, внаслідок чого чоловік застряг між конструкцією та стіною шахти і отримав тяжкі травми. Підприємця було доставлено до лікарні, де він того ж дня помер.
За висновком комісії теруправління Держгірпромнагляду зі спецрозслідування, постраждалий не дбав про особисту безпеку при виконанні робіт, перевантажив шахтний підйомник, вантажопідйомність якого складає 200кг, нерівномірно розподілив його розподілив вантаж на платформі та сам на ній знаходився під час підйому, що призвело до падіння підйомника.
Згідно з висновком експертизи ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» перевантаження платформи склало понад 180% з урахуванням ваги товару, піддону, ручного візка для піддонів та середньої ваги потерпілого. Також технічними експертами з’ясовано, що підйомник експлуатується згідно з паспортними даними. Власником оптової бази організовано проведення його технічних оглядів, технічного обслуговування та ремонтів. Функціонування системи  безпечної експлуатації, технічного обслуговування та ремонту відповідає фактичним умовам експлуатації підйомника. 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS