Призначено нового керівника ДП „Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду”

11 Декабря, 2013 adminПереглядів: 1852

10 грудня начальник управління організації державного нагляду Держгірпромнагляду України Микола Родіонов представив колективу Миколаївського експертно-технічного центру нового керівника Геннадія Пономарьова.

 

Раніше Геннадій Пономарьов очолював ДП „Чорноморський ЕТЦ Держгірпромнагляду”.

 

Микола Родіонов побажав фахівцям підприємства на чолі з новим начальником продовжувати працювати над вдосконаленням напрямків експертної діяльності, запроваджених за часів роботи попереднього керівництва, які вже довели свою ефективність у підвищенні рівня промислової безпеки на підприємствах Миколаївської та Херсонської областей.

 

Геннадій Пономарьов висловив впевненість, що завдяки спільним та злагодженим зусиллям колективу, керівництва ЕТЦ, Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України незабаром стане одним з найкращих та найпрофесійніших експертних підприємств України у галузі промислової безпеки та охорони праці.

 

Колишній керівник підприємства Сергій Єременко, якого переведено до центрального апарату Держгірпромнагляду, подякував колективу ДП „Миколаївський ЕТЦ” за роки спільної, плідної роботи та вагомі досягнення Центру.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS