«Проблемних» газокористувачів Херсонщини братимуть на облік

19 Ноября, 2012 adminПереглядів: 1292

 

На херсонщині завершився місячник безпеки під час використання газу в побуті. Протягом жовтня теруправлінням Держгірпромнагляду перевірено стан димових і вентиляційних каналів житлових будинків, роботу аварійно-диспетчерських служб спеціалізованих підприємств газового господарства у містах  Херсон, Нова Каховка та 9 районах області: Білозерському, Бериславському, Великоолександрівському, Високопільському, Скадовському, Генічеському, Каховському, Каланчацькому та Чаплинському. За результатами обстеження багатоквартирних житлових будинків Високопільського та Великоолександрівського районів (обслуговує В.Олександрівська філія ПАТ «Херсонгаз»), заборонено подачу газу у 2 житлові будники смт. Архангельське Високопільського району, притягнуто до адміністративної відповідальності 1 посадову особу філії.

Під час перевірки використання газу у закладах освіти Іванівського та Нижньосірогозьського районів заборонено використання газу у 3 дошкільних закладах Іванівського району.

Керівництву ПАТ «Херсонгаз» запропоновано зобов’язати відповідні служби підприємства посилити увагу до випадків самовільного перепланування газифікованого житла, втручання абонентів в систему газопостачання, димових та вентиляційних каналів; влаштування витяжної вентиляції зі штучним спонуканням у будинках, які обладнані приладами та апаратами з відводом продуктів згоряння в димарі, та застосовувати відповідні засоби впливу.

 

За ініціативи теруправління Держгірпромнагляду службами ПАТ «Херсонгаз», спільно з житлово-експлуатаційними організаціями та власниками багатоквартирних житлових будинків, складаються переліки проблемних об’єктів (абонентів), які можуть створити потенційну загрозу виникнення аварій (не допускають до власних приміщень для проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкових систем газопостачання; соціально непередбачувані; недієздатні; особи похилого віку), та пропонується замінити газові прилади на електричні.

Також на Херсонщині організовано інформаційно-роз’яснювальну роботу, до якої, крім теруправління Держгірпромнагляду та ПАТ «Херсонгаз», залучено районні державні адміністрації та управління житлово-комунального господарства області. Зокрема передбачено розташування соціальної реклами з безпечного користування газом в побуті у засобах масової інформації, на щитах зовнішньої реклами в районах з компактним розташуванням газифікованих багатоквартирних будинків та у приватному секторі.

Результати проведення місячника обговорено на місцевих теле- та радіоканалах, під час прямоефірних передач та «Круглих столів».

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS