Проведено експертні обстеження на підприємстві з виробництва мийних засобів

8 Августа, 2016 adminПереглядів: 1015

Фахівцями Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проведено комплекс робіт на херсонському підприємстві з виробництва мила, мийних засобів, засобів для чищення та полірування. Виготовлення даної продукції супроводжується експлуатацією обладнання та виконанням робіт підвищеної небезпеки.

 

 

Експертами центру проведено експертизи для отримання дозволу Держпраці на ремонт, технічне обслуговування механізмів та устаткування підвищеної небезпеки. Спеціалістами санітарної лабораторії ЕТЦ досліджено небезпечні та шкідливі фактори виробничого середовища для проведення атестації робочих місць хіміка – аналітика, апаратника приготування емульсій, оператора автоматичної лінії установки розливу емульсії, оператора напівавтоматичної лінії тощо. 

Зокрема проведено вимірювання рівня шкідливих хімічних речовин, вібрації, шуму, мікроклімату, важкості та напруженості трудового процесу.

З питань проведення перелічених видів робіт можна звернутися за телефонами: м. Миколаїв (0512) 58-34-17; м. Херсон (0552) 38-13-88

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS