Проводиться набір на курси з вивчення законодавства з питань охорони праці у містах Миколаїв та Нова Каховка

4 Августа, 2016 adminПереглядів: 1048

Навчальний центр ДП «Миколаївський експертно-технічний     центр Держпраці» float: left;проводить набір слухачів у групи з вивчення законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці. Заняття проводитимуться у містах Нова Каховка та Миколаїв. До участі у навчанні запрошуються посадові особи, спеціалісти та працівники підприємств, установ та організацій усіх форм власності Миколаївської та Херсонської областей.

Програма включає основні положення Закону України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», законодавства України про працю. Також буде опрацьовано теми організації роботи з охорони праці, електробезпеки, гігієни праці, управління роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій, безпеки праці в окремих галузях тощо.

По завершенні курсів відбудеться перевірка знань, після якої слухачі отримають посвідчення встановленого зразка.

Початок занять заплановано на наступний тиждень.

Довідка: заявки на проходження відповідного навчання приймаються за телефонами: у м. Миколаїв - (0512) 48-99-20; у м. Нова Каховка: (05549) 9-05-68, 050-722-34-00 або за електронною адресою [email protected]

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS