Рівень виробничого травматизму на Херсонщині зменшився

22 Октября, 2012 adminПереглядів: 1262

За даними теруправління Держгірпромнагляду, з початку року на виробництвах області постраждали 99 працівників. За 9 місяців 2011 року, на робочому місці травмувалися 104 особи. Загинули при виконанні службових обов’язків 8 працівників, проти 9 за відповідний період минулого року.

Троє працівників загинули в результаті ДТП, двоє – через ураження електричним струмом, решта – внаслідок падіння під час пересування, пожежі та ураження блискавкою.

Серед основних причин нещасних випадків – особиста необережність потерпілих; порушення трудової і виробничої дисципліни; порушення правил дорожнього руху сторонніми особами та самими потерпілими; незадовільний технічний стан засобів виробництва; невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Кількість травмованих на виробництві збільшилася в галузі АПК, в будівництві, котлонагляді, хімічній промисловості,  на автодорожньому транспорті виробництві деревини та в целюлозо-паперовій промисловості.

Показники наглядової діяльності теруправління зросли у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема державними інспекторами промислової безпеки та охорони праці проведено 17 комплексних (спільних з іншими органами державного нагляду) перевірок, 1607 обстежень підприємств та об’єктів, в ході яких виявлено 20 030 порушень нормативних актів з охорони праці, призупинена робота 2 870 об’єктів, що створювали загрозу життю і здоров’ю працівників. За порушення законодавства з охорони праці притягнуті до адміністративної відповідальності 1 013 працівників, з них 259 керівників підприємств. Сума штрафів на працівників склала 145,56 тис. грн.

Теруправління Держгірпромнагляду посилюватиме наглядову діяльність і надалі, насамперед на підприємствах з високим ступенем ризику та у галузях, де відбулося зростання виробничого травматизму.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS