Рівень виробничого травматизму на Херсонщині зменшився

23 Октября, 2013 adminПереглядів: 1127

За даними теруправління Держгірпромнагляду, за 9 місяців поточного року на підприємствах Херсонської області при виконанні трудових обов’язків постраждало 75 осіб, тоді як у відповідному періоді 2012 року було травмовано 99 працівників.

Смертельні травми на робочому місці отримали 7 людей, тоді як за 9 місяців минулого року загинули 8 працівників.

 

Кількість травмованих на виробництві збільшилась у газовій промисловості, на підприємствах пошти і зв’язку та у житлово-комунальному господарстві. Смертельний травматизм зріс у хімічній промисловості, автомобільному транспорті та в сільському господарстві.

 

Основними причинами загального та смертельного травматизму стало невиконання постраждалими вимог інструкцій з охорони праці  порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортного засобу та під час експлуатації обладнання, устаткування, машин тощо.

 

Найбільше нещасних випадків сталися внаслідок падіння потерпілих; дії предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються; падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів, породи, ґрунту; пригод на транспорті.

 

Переважна більшість нещасних випадків виникла з психофізіологічних причин – 48,1%, тоді як з організаційних причин – 48% і технічних – 3,9%.

 

На сьогодні теруправління Держгірпромнагляду посилює увагу до галузей, де рівень виробничого травматизму зріс. Також на особливому контролі відомства робота підприємств щодо недопущення характерних причин виробничого травматизму.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS