Санлабораторія ДП «Миколаївський ЕТЦ» працює на підприємстві з вирощування та переробки сільгосппродукції

3 Ноября, 2016 adminПереглядів: 745
Спеціалісти санітарної лабораторії Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці продовжують виконувати роботи на одному з провідних підприємств сільськогосподарської галузі регіону, виробничі потужності якого розміщені у Миколаївській та Херсонській областях.

 

Серед основних видів діяльності підприємства - вирощування, переробка та консервування овочів і фруктів.

Згідно із заявками замовника та на основі довгострокового договору у внутрішньогосподарському комплексі з переробки та збереження сільськогосподарської продукції досліджуються шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища з метою проведення атестації робочих місць. Обстеженням підлягають професії хіміка-аналітика, апаратника хімводоочищення, операторів спецводоочищення, очисних споруд, технологічної установки, котельні тощо.

Фахівці лабораторії вимірюють рівень хімічних та фізичних факторів виробничого середовища, важкості на напруженості трудового процесу.

Результати досліджень буде відображено у відповідних протоколах санітарно-гігієнічних досліджень, для подальшого проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць можна звернутися за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected], [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS