Санлабораторія ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує роботи на одному з найпотужніших теплопостачальних підприємств Херсонщини

11 Апреля, 2018 adminПереглядів: 389
Зокрема фахівці санітарної лабораторії проводять дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць.

Діяльність підприємства-замовника полягає у забезпеченні теплопостачання побутових споживачів тепловою енергією, згідно з температурним графіком та гарячою водою.

Інженерами-лаборантами Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проведено обстеження 39 робочих місць. Так, досліджено умови роботи працівників котельно-турбінного цеху, котельного та турбінного відділень, хімічного цеху та лабораторії, цеху централізованого ремонту устаткування.

Спеціалістами санлабораторії здійснено вимірювання хімічних факторів, а також фізичних, таких як рівень шуму та вібрації, температури, вологості, швидкості руху повітря. Досліджено фактори трудового процесу, а саме тяжкості і напруженості праці.

За результатами проведеної роботи замовнику буде видано відповідний висновок, а також надано методичну допомогу у розробці проекту «Карта умов праці». 

Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів для проведення атестації робочих місць звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected] 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS