Санлабораторія Миколаївського ЕТЦ проводить дослідження на переробному підприємстві всеукраїнського значення

22 Сентября, 2017 adminПереглядів: 670

Дане підприємство працює на території Миколаївської та Херсонської областей та спеціалізується на переробці плодоовочевої продукції. На сьогодні інженери-лаборанти Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці провели дослідження факторів виробничого середовища у приміщеннях водоочищення, на очисних спорудах, у дозаторній, гіпохлоридній та в транспортному відділі.

Дослідженям підлягали робочі місця тракториста, водія автотранспортних засобів, водіїв навантажувачів на дизельному та газовому паливі, оператора котельні, сортувальника виробничої продукції, операторів лінії виробництва харчової продукції, очисних споруд та спецводоочищення, апаратника хімводоочищення, хіміка-аналітика, комірника. Зокрема проведено вимірювання хімічних речовин та фізичних факторів.

Найближчим часом планується дослідження фізичних величин, таких як шум та вібрація, на томатозбиральних комбайнах, які працюють на дільницях підприємства у Миколаївській та Херсонській областях. 

З питань дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів для проведення атестації робочих місць звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected], [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS