Санлабораторія Миколаївського ЕТЦ виконує роботи на Херсонській ТЕЦ

19 Марта, 2019 adminПереглядів: 211

Фахівці санлабораторії Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці провели санітарно-гігієнічні дослідження умов праці для атестації робочих місць в АТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

Всього обстежено 18 робочих місць. Зокрема майстрів з ремонту устаткування електричного цеху, теплових мереж, ремонтно-будівельного, котлотурбінного, транспортного цехів. Також досліджено умови праці інженера-дефектоскопіста виробничо-технічного відділу, машиніста крана автомобільного, старшого майстра з експлуатації лінійної частини трубопроводів теплових мереж тощо.

За результатами санітарно-гігієнічних досліджень фахівцями сан лабораторії будуть складені відповідні протоколи та надані замовнику для подальшого використання у проведені атестації робочих місць на підприємстві.

Довідково: з питань проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці звертайтеся: т. (0552)381246, 0505526260; e-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS