Тривають експертизи в одній з найвідоміших пивоварних компаній у світі

28 Июля, 2016 adminПереглядів: 858

Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці на довгострокових умовах співпрацює з Миколаївським відділенням найбільшої міжнародної пивоварної компанії на українському ринку.

.

.

За умовами укладеного договору, фахівці ЕТЦ проводять експертизи стану безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання. Зокрема, комплекс робіт включає експертизу щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці при виконанні робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, проведення державного технічного огляду великовантажних та інших технологічних транспортних засобів, експертизу технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування, придбаних за кордоном, на відповідність їх нормативно-правовим актам з охорони праці України.

.

 

.

Окремі види робіт проводяться спеціалістами комплексної лабораторії Миколаївського ЕТЦ. Це неруйнівний контроль металу та зварних з’єднань (візуально-оптичний, магніто-порошковий, капілярний, ультразвуковий), руйнівний контроль, тобто вимірювання твердості обладнання, у тому числі підвищеної небезпеки тощо.

.

Санітарною лабораторією досліджуються небезпечні та шкідливі фактори виробничого середовища, з метою атестації робочих місць, а також проводяться роботи з аеродинамічного випробування, обстеження та паспортизації вентиляційних систем, димарів, повітропроводів, вентиляційних каналів.

.

Крім того, умовами договору передбачено навчання та перевірка знань працівників і посадових осіб з питань охорони праці, а також проведення психофізіологічної експертизи претендентів на виконання робіт підвищеної небезпеки.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS